Година Землі у ПДАТУ
Факультет агротехнологій і природокористування

Година Землі – міжнародний природоохоронний рух, у рамках якого в останню суботу березня закликають людей, державні установи та організації символічно вимкнути необов’язкове освітлення на одну годину, щоб привернути увагу до глобальних екологічних проблем. Година Землі була започаткована у Сіднеї (Австралія) в 2007 році, а через 10 років у даній акції уже прийняло участь більше ніж сім тисяч міст у 187 країнах світу, в тому числі і Україна.

Цьогоріч до даної акції долучилися викладачі і студенти спеціальності «Екологія». На кафедрі екології та збалансованого природокористування був проведений тематичний круглий стіл за участю викладачів, представництва Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Березюк Людмили, студентів та учнів 6-А класу НВК №8.

Окрім того, наша ініціативна група звернулася до органів місцевого самоврядування з проханням підтримати громадську ініціативу та посприяти можливості 24 березня о 20 год. 30 хв. вимкнути освітлення Кам’янець-Подільської фортеці лише на одну годину. Славне місто Кам’янець-Подільський разом із цілим світом долучилося до Всесвітнього природоохоронного руху: фортеця та ратуша на одну годину занурилися в темряву, а ряд закладів громадського харчування організували романтичні вечері при свічках.

Ми вдячні  меру міста Сімашкевичу М.Є. та депутату міської ради Чинчику О.С. за підтримку. Натхнення однієї години, що є символом природоохоронного руху у всьому світі, дає нам наснагу діяти протягом усього року. Разом ми змінюємо світ!

Матеріал підготувала:
доц. Шелудченко Леся.