Візит до Об’єднаних Арабських Емірат
Новини

Упродовж 19-23 березня 2018 року представники Подільського державного аграрно-технічного університету перебували в Об'єднаних Арабських Еміратах.

Під час перебування представники університету взяли участь у І Міжнародній конференції із проблем медіа-комунікацій. Подільський державний аграрно-технічний університет був представлений спільним співавторським науковим доробком доцентів інженерно-технічного факультету Оксани Ляски, Ольги Прокопової, Тараса Гуцола та Фатен Мухамед Аль-Наджар (Abu Dhabi University).

У рамках візиту відбулися робочі зустрічі делегації університету (Тарас Гуцол, Сергій Корнійчук) із представниками Abu Dhabi University,  а також  United Arab Emirates University під час яких були обговорені питання подальшої співпраці.

Прес-центр ПДАТУ