Проведено семінар «Школа молодого науковця – 2018»
Наукова і міжнародна діяльність
П'ятниця, 16 березня 2018, 16:18

4-15 березня у Подільському державному аграрно-технічному університеті було проведено семінар «Школа молодого науковця – 2018». Захід відбувся в рамках реалізації проекту Європейського Союзу Еразмус+ напряму Розвиток потенціалу вищої освіти/Жан Моне «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» за результатами роботи І Зимової школи Української асоціації дослідників освіти.

Семінар було організовано науковим товариством студентів, аспірантів, жокторантів та молодих вчених ПДАТУ з ініціативи голови товариства Олени Книш.

Захід відвідало понад 20 аспірантів, молодих учених та досвідчених науковців університету.

Учасників заходу привітали проректор з навчальної, науково-інноваційної та міжнародної діяльності, кандидат економічних наук Тетяна Леонівна БІЛИК та завідувач науково-дослідної частини, кандидат економічних наук, доцент Лариса Анатоліївна ЗАГНІТКО. Під час заходу з презентаціями виступили Олена КНИШ, кандидат філологічних наук, асистент кафедри професійної освіти,  Ірина ГУМЕНЮК, кандидат філологічних наук, начальник відділу міжнародних зв'язків, Оксана КУНЦЬО, науковий співробітник науково-дослідної частини. Спікери зосередили увагу на таких актуальних питаннях як: дотримання принципів академічної доброчесності; сучасні стандарти академічного письма; представлення наукових здобутків у міжнародних наукометричних базах даних; успішне написання грантових пропозицій; перспективи міжнародної співпраці для молодих учених.