Кохайте жінку!
Середа, 07 березня 2018, 11:43

8 Березня – свято весни, любові та краси, одне з найсвітліших у країні свят, не обійшло уваги і жінок Подільського державного аграрно-технічного університету.

6 березня напередодні Міжнародного жіночого дня  в актовій залі відбулось урочисте святкування та феєричний концерт. Цього року святковий захід був особливим, адже був підготовлений силами лише чоловічої частини.

Від імені ректора університету, професора Володимира Іванишина усю жіночу половину університету зі сцени вітали: проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Т.Д. Гуцол, декан економічного факультету- М.В. Місюк, декан факультету агротехнологій і природокористування – В.Б. Гаврилюк, декан факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві - О.А. Цвігун, декан інженерно-технічного факультету-Ю.І. Панцир, директор навчально-наукового інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки-А.В. Печенюк.

Виступи були представлені в різних жанрах сценічного мистецтва: вокалі, хореографії, намагаючись при цьому якомога різноманітніше виразити свої вітання. У концертній  програмі прозвучали ніжні і при цьому емоційні мелодії про кохання. Як завжди яскраво виступили танцювальні колективи з коледжу культури і мистецтв.

Яскраві номери та подаровані білі троянди від чоловіків, не залишили байдужими жодну представницю прекрасної статі. Святковий концерт став справжнім весняним подарунком для усього жіноцтва університету.

Це по-справжньому світле та весняне свято нагадало  про найцінніше та найпрекрасніше, що є в нашому житті – кохання, сердечність і вірність.

Нехай ці високі почуття надихають завжди прекрасну частину людства, незалежно від пори року! Зі святом вас, любі наші жінки!

Прес-центр ПДАТУ