Презентація освітніх послуг Подільського державного аграрно-технічного університету
Інженерно-технічний факультет

28 лютого 2018 року У Борщівському агротехнічному коледжі здійснена презентація освітніх послуг Подільського державного аграрно-технічного університету. Заступник декана інженерно-технічного факультету спеціальності "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", доцент Михайлова Л.М. зустрілася і розповіла про умови та переваги навчання у ПДАТУ студентам відділення "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка" спеціальності  "Монтаж, обслуговування та ремонт електротехнічних установок в АПК", "Будівництво та цивільна інженерія" "Монтаж та обслуговування установок і систем газопостачання" та запросила всіх студентів на навчання  до Подільського державного аграрно-технічного університету. Із 30 студентів обох спеціальностей виявили бажання навчатися в університеті вісім студентів.

Зі студентами відділення "Агроінженерія" спеціальності "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва" презентацію освітніх послуг університету здійснив доцент Павельчук Ю.Ф. із кафедри "Сільськогосподарські машини і механізовані технології" (завідувач кафедри, професор А.В. Рудь). Вісім студентів із цього відділення активно виявили бажання продовжити навчання на інженерно-технічному факультеті ПДАТУ.

Подальше проведення профорієнтаційної роботи планується в Новоушицькому коледжі та коледжі Подільського державного аграрно-технічного університету з якими вже  досягнуті конкретні  домовленості.

Завідувач кафедри СГМіМТ,
професор А.В. Рудь