У нас працювали експерти
Інженерно-технічний факультет
П'ятниця, 09 лютого 2018, 22:18

В Подільському державному аграрно-технічному університеті в рамках проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напрямів підготовки 6.100102 «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва» та 6.070106 «Автомобільний транспорт» з 6 по 8 лютого 2018 року працювали експертні комісії.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №1380а і №1382а від 21.12.2017 року експертні комісії працювали в складі:

напрям підготовки «Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва»

• Дирда Віталій Ілларіонович, завідувач кафедри ремонту машин Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету, доктор технічних наук, професор, голова комісії;
  • Козаченко Олексій Васильович, професор кафедри надійності, міцності та технічного сервісу машин імені В.Я. Аніловича Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, доктор технічних наук

напрям підготовки «Автомобільний транспорт»

• Лузан Сергій Олексійович, професор кафедри технологічних систем ремонтного виробництва Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, доктор технічних наук, голова комісії;
  • Савін Юрій Хомич, доцент кафедри технологічної експлуатації автомобілів та автосервісу Національного транспортного університету, кандидат технічних наук.

Експерти розпочали роботу із знайомства з адміністрацією ПДАТУ, ректором Іванишиним Володимиром Васильовичем.

Під час перевірки експерти ознайомились з роботою кафедр університету, матеріально-технічною базою, викладацьким складом, студентами та методичним забезпеченням навчального процесу.

За результатами роботи комісія сформувала експертні висновки та порівняльні таблиці дотримання вимог забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти.