Пілотна програма ПДАТУ – новий крок до інтернаціоналізації!
Новини

31 січня 2018р. в Подільському державному аграрно-технічному університеті стартувала програма «Навчайся в Україні, працюй і здобувай Європейську кваліфікацію».

Отже, 72 студенти усіх факультетів та структурних підрозділів ПДАТУ вирушили до польського міста Познань, щоб розпочати навчання у Центрі Професійної та Безперервної Освіти в Познані відповідно до підписаної угоди про співробітництво.

За даною угодою студенти були зараховані слухачами до наступних кваліфікаційних професійних курсів:

E.03 «Монтаж мехатронних приладів та систем» - технік-мехатронік,

M.19 «Використання оброблювальних верстатів» - технік-механік,

Б.21 «Монтаж обладнання і систем відновлювальної енергетики» - технік відновлюваних джерел енергії,

E.30 «Монтаж, експлуатація і обслуговування холодильного обладнання і установок» - технік охолодження та кондиціонування.

2 лютого студентам буде організовано  оглядову екскурсію Центром Професійної та Безперервної Освіти в Познані та містом. Навчання та навчально-виробнича практика студентів розпочнеться вже 5 лютого 2018р.

Студенти відправились до республіки Польща двома комфортабельними автобусами  у супроводі декана інженерно-технічного факультету – Панцира Ю.І. та доцента кафедри менеджменту організацій і адміністрування – Дудзяк О.А. Студентів проводжали  усі проректори, відділ міжнародних зв'язків, навчальна частина ПДАТУ, профспілковий комітет, батьки та друзі. Площа перед головним корпусом університету була вщент заповнена, емоції зашкалювали.

Дана програма є експериментальною і досить знаковою для університету, адже вона є надзвичайно суттєвим здобутком у розрізі розширення міжнародної співпраці університету та інтеграції у європейську площину.

Побажаємо нашим дітям вдалого старту та успіхів!

Текст підготувала
Гуменюк І.І.