Оголошення

"Подільський державний аграрно-технічний університет оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача кафедри ремонту машин та енергообладнання.

До конкурсної комісії необхідно подати такі документи:

• заяву про участь у конкурсі на ім'я ректора університету;
  • копії документів про повну вищу освіту, науковий ступінь, вчене звання, стажування, засвідчені нотаріально чи в іншому, встановленому законодавством порядку;
  • список наукових, навчально-методичних праць та винаходів, завірений вченим секретарем університету;
  • звіт про роботу  протягом терміну попереднього контракту (для працюючих в університеті осіб);
  • перспективний план роботи.

Особи, що не працюють в університеті додатково подають такі документи:

• заповнений особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою;
  • автобіографія;
  • копію паспорта громадянина України (с. 1, 2 і 11), засвідчену відділом кадрів університету;
  • копію ідентифікаційного номера;
  • копію трудової книжки, засвідчену кадровою службою за основним місцем роботи із зазначенням дати засвідчення;
  • довідку від психіатра;
  • копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

До участі у конкурсі  допускаються особи, які мають повну вищу освіту і за своїми професійно-кваліфікаційними якостями відповідають вимогам, установленим до науково-педагогічних працівників Законами України "Про освіту", "Про вищу освіту", "Про наукову і науково-технічну діяльність", ліцензійними умовами надання освітніх послуг за певним напрямом підготовки (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України № 1377 від 29.11.2011 р.), Положення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників у Подільському державному аграрно-технічному університеті (схвалено Вченою радою університету Протокол № 8 від 30 квітня 2015 р.), особи, які мають науковий ступінь та-або  вчене звання відповідно до профілю кафедри.

З додатковими умовами конкурсу можна ознайомитись у відділі кадрів та на сайті університету http://pdatu.edu.ua/.

Заяви для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення, тобто з 26 січня   2018 р. по 24  лютого 2018 р. включно за адресою вул. Шевченка 13, каб. № 22 (відділ кадрів), з 8.00 до 17.00 год.

Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефонами:

(03849) 9-14-70, (03849) 6-83-80".