У нас працювали експерти
Інженерно-технічний факультет

З 23 по 25 січня 2018 р. у Подільському державному аграрно-технічному університеті в рамках проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів із напрямів підготовки 6.100101 «Енергетика та електротехнічні системи в агропромисловому комплексі» та 6.070101 «Транспортні технології» працювали експертні комісії.

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України №1376а і №1386а від 21.12.2017 року експертні комісії працювали в складі:

напрям підготовки «Енергетика та електротехнічні системи в АПК»

• Червінський Леонід Степанович, професор кафедри електроприводу та електротехнологій ім. проф. С.П. Бондаренка Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор технічних наук, голова комісії;
  • Сиротюк Сергій Валерійович, завідувач кафедри енергетики Львівського національного аграрного університету, кандидат технічних наук, доцент;

напрям підготовки «Транспортні технології»

• Войтов Віктор Анатолійович, завідувач кафедри транспортних технологій і логістики Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка, доктор технічних наук, професор, голова комісії;
  • Ройко Юрій Ярославович, доцент кафедри транспортних технологій Національного університету «Львівська політехніка», кандидат технічних наук.

Експерти розпочали роботу із знайомства з адміністрацією ПДАТУ, зокрема із першим проректором Гаврилянчиком Русланом Юрійовичем.

Під час перевірки експерти ознайомились з роботою кафедр університету, матеріально-технічною базою, викладацьким складом, студентами та методичним забезпеченням навчального процесу.

За результатами роботи комісія сформувала експертні висновки та порівняльні таблиці дотримання вимог забезпечення освітньої діяльності у сфері вищої освіти.