Вшанували Івана Миколайовича Бендеру

Людина живе доти, поки її пам'ятають.

Ректорат, рада ветеранів і профком Подільського державного аграрно-технічного університету постійно приділяють увагу своїм  співробітникам і особливо ветеранам, котрі вже не працюють.

З ініціативи ректора, професора, заслуженого працівника сільського господарства України Володимира Васильовича ІВАНИШИНА і декана інженерно-технічного факультету доцента Юрія Івановича ПАНЦИРА колектив університету відзначив 68 річницю від дня народження колишнього директора інституту механізації та електрифікації сільського господарства, кандидата технічних наук, доктора педагогічних наук, заслуженого працівника освіти України Івана Миколайовича БЕНДЕРИ, який пішов з життя у минулому році.

Голова ради ветеранів університету, професор Анатолій Володимирович РУДЬ виступив з вступним словом і запросив усіх присутніх поділитися спогадами про спільну роботу з Іваном Миколайовичем.

Зі спогадами про Івана Миколайовича виступили: перший проректор Руслан Юрійович ГАВРИЛЯНЧИК, декан інженерно-технічного факультету Юрій Іванович ПАНЦИР, колишній завідувач кафедри математичних дисциплін і моделювання Анатолій Іванович ЮРЧИК, учений секретар університету Василь Іванович ПЕЧЕНЮК, проректор з навчальної, науково-інноваційної і міжнародної діяльності Тетяна Леонівна БІЛИК, колишній доцент кафедри менеджменту організацій і адміністрування Василь Григорович КОВАЛЬЧУК, колишній заступник Івана Миколайовича, нині завідувач кафедри професійної освіти Віктор Іванович ДУГАНЕЦЬ, завідувач кафедри фізики і загальнотехнічних дисциплін Леся Юріївна ЗБАРАВСЬКА, завідувач кафедри охорони праці та фізичного виховання Анатолій Миколайович МАРУЩАК, комендант інженерно-технічного факультету Аркадій Петрович СМАЛЬКО.

Всі учасники вшанування Івана Миколайовича згадували про нього як про людину професіонала своєї справи, як про доброго колегу і надійного товариша пам'ять про якого залишається в наших серцях.

Секретар ради ветеранів
І.О. Мошенко.