«Тато, мама і я - шахова сім'я»
Новини

Під час новорічних канікул, з 2 по 8 січня, батьківським комітетом шахового гуртка ШШК «Гросмейстер» було відроджено сімейний турнір «Тато, мама і я - шахова сім'я», куди запрошувались навіть дідусі і бабусі.

У змаганнях взяли участь 9 сімей, діти з яких є гуртківцями ШШК. Серед іменитих - 2 чемпіони області. Це - Андрій Стрільчук (до 8 років) і Сашко Чігарєв (до 14 років).

В турнірі школярів призерами стали Андрій Стрільчук (НВК №9), який переміг фаворита змагань Сашу Чігарєва (ЗОШ №3). Третім був Максим Смірнов (НВК №14). В турнірі батьків перемогу святкувала Альона Стрільчук (ПДАТУ), ІІ місце розділили Віктор Смірнов і Микола Семенишен.

В сімейному заліку перемогу здобула сім'я Стрільчуків, другу сходинку розділили сім'я Смірнових та найактивніша сім'я братів Віктора і Андрія Дерелецьких (ЗОШ №8) з дідусем і бабусею Миколою та Галиною Семенишеними.

Кращим гуртківцем клубу визнали Андрія Дудка (НВК №9), який відвідує клуб 5 разів у тиждень, конспектує заняття і виконує домашні завдання.