Участь у Public Policy and Governance Programs
Економічний факультет

Останні тижні року - це гарна нагода здобути потрібні знання й вміння та увійти в 2018 із новими компетенціями.

За підтримки  National Endowment for Democracy (NED) В Kyiv School of Economics у рамках програм Public Policy and Governance Programs проводився тренінг «Проектний менеджмент у публічному управлінні» (21-23 грудня 2017 р.) з ефективної роботи в команді.

Проектний цикл у публічному управлінні: як створювати проекти, кого долучати до їх розробки, як досягати цілей завдяки ефективній комунікації, як працювати зі стейкхолдерами з погляду політичних інтересів; а також влучні приклади та lessons learned із власної практики, корисні поради й лайфхаки, активні дискусії, робота над кейсами та цікаві вправи - і ще багато цікавого чекало на учасників і учасниць. Подільський державний аграрно-технічний університет представляв доцент кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування Тетяна Гоголь, доцент кафедри. Приємно працювати з кількома десятками активних представників органів державної влади, громадських організацій та місцевого  самоврядування, які вірять у те, що й в Україні можна здобувати якісну освіту та щоденно докладають зусиль, щоб покращити роботу своєї організації.

Прес-центр ПДАТУ