Новорічне свято для малечі співробітників університету
Новини

23 грудня у Подільському державному аграрно-технічному університеті відбулося вже традиційне новорічне свято для дітей працівників, організоване за підтримки ректорату та первинної профспілкової організації. Радісні малюки у яскравих карнавальних костюмах разом зі своїми батьками заповнили святкову актову залу, де на них чекала красуня-ялинка.

Величезне захоплення у гостей свята викликала яскрава новорічна програма, яку підготував колектив формації "ART Градація". До дітей завітали казкові герої, які розвеселяли малечу та усіх присутніх.

Ну і звичайно ж, свято не обійшлося без Діда Мороза, який і створив казкову атмосферу в залі, подарувавши всім гостям чудовий настрій. Діти охоче розповідали улюблені вірші, співали пісеньки і фотографувалися біля прикрашеної ялинки поряд із Дідом Морозом та казковими героями.

Протягом заходу можна було бачити яскраві посмішки дітей та щасливі очі батьків, як підтвердження того, що диво сталося, і Новорічна казка вдалася!

Свято завершилося щирими новорічними привітаннями та запрошенням на нові зустрічі.

Прес-центр ПДАТУ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14