Засідання Молодіжної ради профспілок Хмельниччини
Новини

12 грудня 2017 року Федерацією профспілок Хмельницької області проведено навчання членів Молодіжної ради ФПО.

Відкриваючи семінар Голова ФП області Геннадій Харьковський у вступному слові нагадав молодим профспілковим лідерам про мету, завдання і принципи діяльності профспілок, а це – контроль за забезпеченням ефективної зайнятості, гідних і безпечних умов праці та навчання, пільг, визначених законодавством, вчасної виплати стипендій та зарплати тощо. До речі, це питання досить актуальне і для Хмельницького ПАТ «Укрелектроапарат», де якраз і побували члени молодіжки й отримали  детальну інформацію про досвід роботи підприємства в умовах євроінтеграції. Про діяльність молодіжної ради підприємства проінформував її голова, головний конструктор КТП-будування Сергій Скибицький. Позитивних результатів роботи вистачає: головне, що молоді забезпечено рівні права та можливості.

Далі відбулося засідання Молодіжної ради ФП області на вкрай актуальну сьогодні тему – «Використання потенціалу молоді для зміцнення профспілкових організацій». Досвідом роботи та звітом  ділився голова ради Микола Моштак. Наприкінці засідання молодими профспілковцями було одноголосно обрано нову голову Молодіжної ради – голову первинної профорганізації співробітників та студентів Подільського державного аграрно-технічного університету Світлану Ліщук, а також заступників та виконком.

Організатори семінару, безумовно, не обійшли увагою питання мотивації профспілкового членства. Розглянуто досвід роботи об'єднаної профспілки працівників Данії 3 F - про це розповів учасник дансько-українського проекту, директор НКЦ «Побужжя» Олег Сковородніков.     Також заслухано   тренінг «Тайм-менеджмент – інструмент в роботі молодіжного лідера» під керівництвом Наталії Чорної.

Наступного дня, після обміну досвідом, члени Молодіжної ради взяли участь у п'ятому засіданні ради Федерації профспілок області.

Інформацію підготувала
Світлана Ліщук
за матеріалами Анатолія Лагунця,
(зав. Інформаційним відділом ФП Хмельницької області)