Запрошення
Invitation

НА КОНФЕРЕНЦІЮ ЗАПРОШУЮТЬСЯ

представники наукової спільноти (наукові співробітники, викладачі, докторанти, аспіранти, слухачі магістратури і бакалаврату), представники органів державного і місцевого самоврядування, громадських організацій, підприємств та установ

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Управління земельними ресурсами та збалансоване природокористування
  2. Сучасні агротехнології в рослинництві, овочівництві та садівництві. Селекція і насінництво польових культур
  3. Землеробство, агрохімія та ґрунтознавство. Теорія та практика
  4. Зоотехнія та технології виробництва продукції тваринництва
  5. Актуальні питання ветеринарної медицини
  6. Інженерно-технічне забезпечення агропромислового виробництва
  7. Економіка галузей та обліково-фінансове забезпечення інноваційного розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності
  8. Менеджмент, адміністрування та інформаційні комунікації євроінтеграційних процесів
  9. Інженерія в енергетиці та транспорті
  10. Проблеми підготовки фахівців для аграрної сфери

УМОВИ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Підготувати самостійно або у співавторстві (не більше трьох осіб) одну наукову доповідь згідно вимог та зберегти у файл за прикладом Article_Ivanov.doc

2. Оформити заявку учасника конференції згідно встановленого зразка та зберегти у файл за прикладом Application_Ivanov.doc

3. До 20 лютого 2018 року включно надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду три документи: тези, заявку та скановану копію квитанції (зберегти у файл за прикладом Receipt_Ivanov.jpg. Розмір файлу – не більше 300 kb). У темі повідомлення вказати тему «Матеріали на конференцію 20-22.03.18».

4. Після цього обов'язково очікувати підтвердження про отримання ваших матеріалів на свою електронну адресу. Термін очікування може тривати декілька днів.

5. Особи, які беруть участь у конференції в очній формі, збірник, програму конференції та сертифікат учасника отримають під час реєстрації.

6. Після 22 березня 2018 року заочним учасникам конференції буде надіслано: збірник, програму конференції та сертифікат учасника

7. Електронний варіант збірника також буде розміщений на сторінці конференції у розділі Конференції Клубу.

8. Збірник тез буде внесений до системи РІНЦ як неперіодичне видання. Посилання на нього буде розміщене (до 3-х місяців) на сайті конференції у розділі Конференції Клубу.

Одночасно учасники конференції та інші зацікавлені особи можуть подати наукові статті в фахові періодичні видання Подільського державного аграрно-технічного університету:

1. Міжнародний науковий журнал «Подільський вісник: сільське господарство, техніка, економіка» (ISSN 2410-1125). Детальну інформацію можна отримати на сайті www.znppdatu.at.ua та e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
  2. Міжнародний науковий журнал «Економічний дискурс» (ISSN 2410-0919). Детальну інформацію можна отримати на сайті www.sophus.at.ua та e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
  3. Міжнародний науковий журнал «Інститут бухгалтерського обліку, аналіз в умовах глобалізаці» (ISSN 2410-0706). Детальну інформацію можна отримати на сайті www.sophus.at.ua та e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .
  4. Міжнародний науковий журнал «Професійно-прикладні дидактики» (педагогічні науки). Детальну інформацію можна отримати за e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Журнали розміщені у міжнародних наукометричних та бібліографічних базах.

Вартість усіх друкованих матеріалів для НПП ПДАТУ - 120 грн, для інших учасників - 140 грн.

Вартість очної участі у конференції (засідання конференції, кава-брейк, обід та культурна програма) – 100 UAH.

КОНТРОЛЬНІ ДАТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

Дата конференції

Кінцевий термін подання матеріалів

Дата виходу збірника з друку

20-22 березня 2018 року

20 лютого 2018 року

20 березня 2018 року

ПОРЯДОК РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ

20 березня 2018 року

Прибуття учасників, реєстрація, поселення

21 березня 2018 року

830–945– Реєстрація
1000 – Урочисте відкриття
1030–1330 – Пленарні доповіді
1330–1400– Перерва, обід
1400–1700 – Секційні засідання та стендові доповіді

22 березня 2018 року

1000–1200 – Секційні засідання та стендові доповіді
1200–1300 – Підведення підсумків. Від'їзд учасників.

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Організатор Координатор