Участь студентів спеціальності 101 «Екологія» у конкурсі наукових робіт в Національному авіаційному університеті
Факультет агротехнологій і природокористування

7-8 грудня 2017 року в національному авіаційному університеті (НАУ, Київ) на базі кафедри екології Навчально-наукового інституту Екологічної безпеки  відбулася підсумкова конференція III-го Всеукраїнського конкурсу наукових робіт студентів і молодих вчених «МОЛОДЬ І ПРОГРЕС У РАЦІОНАЛЬНОМУ ПРИРОДОКОРИСТУВАННІ». Результати своїх наукових досліджень «Обгрунтування та розроблення структурної організації ливневої каналізації м. Кам'янця-Подільського» успішно представили студентка 3-го курсу Кушнір Діана та студентка магістратури Гайдук Віта і отримали дипломи II ступеня в номінації «Екологічна безпека у транспортній галузі та екобезпека урбоекосистем, технології захисту навколишнього середовища».

Вітаємо переможців і їх наукового керівника доц. Шелудченко Л.С. із перемогою і бажаємо нових здобутків та перемог.