Профорієнтаційна діяльність серед випускників навчальних закладів
Економічний факультет

В умовах зростаючої конкуренції між вузами, профорієнтаційна діяльність серед випускників навчальних закладів стає все більш актуальною. Тільки при активній, послідовній та спрямованій профорієнтаційній роботі можна досягти успіху.

Викладачі кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування економічного факультету професор Чикуркова А.Д., доценти Славіна Н.А, Прокопчук Л.М. та Гоголь І.А. здійснили профорієнтаційну роботу серед випускників економічного відділення Кам’янець-Подільського індустріального коледжу, які здобули кваліфікацію молодшого спеціаліста.

Викладачі надали повну та достовірну інформацію про історію розвитку та матеріально-технічне забезпечення нашого навчального закладу, існуючі в університеті спеціальності підготовки, про організацію навчального процесу в ПДАТУ, умови проживання та дозвілля. Особливий інтерес у студентів викликала інформація щодо можливостей участі у закордонному стажуванні, грантах, семестровому обміні та навчанні у Польщі.

Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями університету, майбутнім абітурієнтам було надані інформаційні буклети з експрес-інформацією про спеціальності, за якими здійснюється підготовка в університеті, порядок вступу та переваги, які отримують студенти ПДАТУ. Такий роздатковий матеріал надає можливість докладніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу до ПДАТУ, отримати контактні дані приймальної комісії.

Кафедра менеджменту,
публічного управління та адміністрування