Профорієнтаційний виїзд співробітників кафедри садівництва, овочівництва і садово-паркового господарства
Факультет агротехнологій і природокористування

6 грудня 2017 року відбувся профорієнтаційний виїзд співробітників кафедри садівництва, овочівництва і садово-паркового господарства в Сторожинецький район Чернівецької області. У виїзді прийняли участь доценти кафедри Чебан С.Д., Гойсюк Л.В. та асистент Дудка Т.А.

Під час проведення профорієнтаційного виїзду було відвідано Сторожинецький лісовий коледж. Під час зустрічі з учнями та дирекцією закладу обговорювалися правила вступу до вищого навчального закладу, перелік спеціальностей ПДАТУ, їх особливості, можливості працевлаштування після закінчення університету. Також учні коледжу отримали вичерпну інформацію стосовно студентського життя в університеті, можливостей академічної мобільності студентів та міжнародних програм обміну, навчання на військовій кафедрі.

Команда творчих, ініціативних і креативних викладачів кафедри садівництва, овочівництва і садово-паркового господарства змогли цікаво, змістовно здійснити запланований захід і маємо надію, що майбутні випускники коледжу обов'язково зроблять правильний вибір професії.

Бажаємо випускникам лісового коледжу гідно завершити навчання, та чекаємо на них в стінах нашого навчального закладу!