Відбувся обласний мовознавчий конкурс
Факультет агротехнологій і природокористування

У понеділок, 4 грудня відбувся ІІ обласний тур Міжнародного конкурсу знавців української мови (м. Хмельницький).

Учасниками мовознавчого конкурсу від Подільського державного аграрно-технічного університету були студенти ІІ-го курсу факультету агротехнологій і природокористування спеціальності «Геодезія та землеустрій» - Ольга Тимощук  та Ангеліна Кодісова.

Доцент кафедри професійної освіти Ольга Прокопова працювала у складі журі з оцінювання  письмових робіт.

Після ретельної перевірки та за оголошеними результатами стало відомо, що студентка ПДАТУ – Тимощук Ольга посіла ІІІ місце у ІІ-му турі Міжнародного мовознавчого конкурсу імені Петра Яцика.

Ректорат щиро вітає переможницю та бажає подальших значних та суттєвих здобутків, а також нових успіхів і звершень!

Прес-центр ПДАТУ