Поїздка мобільної групи із профорієнтаційною роботою до Борщівського району
Новини

Минулого тижня викладачі Подільського державного аграрно-технічного університету з профорієнтаційною роботою відвідали загальноосвітні школи Борщівського району та навчально-виховний комплекс міста Борщів. Делегація Подільського державного аграрно-технічного університету зустрічалася із начальником відділу освіти, сім'ї, молоді та фізичної культури та спорту Борщівської райдержадміністрації Валерієм Ромашенко і начальником відділу освіти міської ради Галиною Кашубою (на фото).

ПДАТУ представляли: Валентина Борковська (економічний факультет), Руслана Семенишина (навчально-науковий інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки), Валерій Тарасюк (факультет агротехнологій та природокористування), Микола БІЛИЙ  (факультет ветеринарної медицини та технологій у тваринництві).

Викладачі нашого університету презентували старшокласникам шкіл Борщівського району пілотну програму: "Навчайся в Україні, працюй і здобувай європейську кваліфікацію." Детально розповіли про прерогативу навчання  у аграрному виші Кам'янця-Подільського. Також під час виступів та презентації програми здобуття освіти за кордоном, представники університету проводили анкетування щодо майбутнього вибору професії та в подальшому навчанні учнів 11-х класів.

Учні шкіл отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання від викладачів вишу. Школи Борщівського району приємно вразили нашу мобільну групу своєю неординарністю та матеріально-технічним забезпеченням. До прикладу загальноосвітня школа с. Стріпківці посіла 3-тє місце серед шкіл України. Школа оформлена у досить оригінальному стилі. Кожен клас у дизайнерському аспекті несе відповідну тематику щодо предмета який у цьому класі вивчають. У навчально-матеріальному плані, це загальноосвітні школи смт. Мельниця-Подільська та с. Іване-Пусте. Там окремі предмети викладають на інтерактивних smart дошках.  Важко уявити, але у школу  Мельниці-Подільської, нова територіальна громада, вклала декілька мільйонів гривень. Найсучасніші вимірювальні прилади у класі фізики, електронні мікроскопи у класі біології, сучасна цифрова метеостанція, 4 smart дошки та багато чого необхідного для сучасного навчально-виховного процесу.

Микола БІЛИЙ