Результат плідної співпраці з польськими колегами
Новини

10 листопада 2017 року до Подільського державного аграрно-технічного університету із триденним робочим візитом завітала польська делегація (м. Познань). До складу делегованих іноземних осіб ввійшли: Луцина Біалк-Тесляк – Директор Центру Професійної Безперервної Освіти в Познані, Марцін Яскула - Голова Правління фірми «Yascool.com», члени рекрутаційної комісії Яцек Подлеський, Мартін Кеумпара («Мехатроніка»), Тадеуш  Гендашік («Відновлювальні джерела енергії», «Кондинціонування»), Казімерж Крисяк («Механіка») та лікарі.

Результатом даного візиту стало підписання двох договорів:

1. Договору про співпрацю між Подільським державним аграрно-технічним університетом і Центром Професійної та Безперервної освіти в Познані;
  2. Договір між Подільським державним аграрно-технічним університетом та фірмою «Yascool.com».

Так, протягом трьох днів (10-12 листопада) студенти Подільського державного аграрно-технічного університету та його структурних підрозділів проходили співбесіду та медичний огляд для можливості подальшого підписання угоди із польським Центром Професійної Освіти та фірмою «Yascool.com».

Сторони, що підписали Договір із польськими колегами матимуть змогу обмінюватися освітніми програмами, аналізувати їх та визначати сфери співпраці на користь здобувачів освіти в своїх установах (школах). Кваліфікаційний період складатиме 10 місяців, починаючи з 1 лютого 2018 року і завершиться в лютому 2019 року складанням іспиту.

Тож побажаємо усім Сторонам, які підписали Договір, плідної співпраці, результативності дій та поповнення досвіду й професійних умінь.

Прес-центр ПДАТУ