Поїздка мобільної групи з профорієнтації до Теофіполя та Білогір’я…
Новини

Викладачі Подільського державного аграрно-технічного університету взяли участь у профорієнтаційному інтерактивному заході “Подорож у світ професій”, для учнів загальноосвітніх шкіл, що була організована Теофіпольським районним центром зайнятості (директор Бойко Володимир Володимирович). Захід проходив у НВК “Загальноосвітня школа 1 ступення – гімназія”. ПДАТУ представляли Валентина Борковська (економічний факультет), Руслана Семенишина (навчально-науковий інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки), Валерій Тарасюк (факультет агротехнологій та природокористування), Микола Білий та Олег Твердохліб (факультет ветеринарної медицини та технологій у тваринництві).

Актова зала ледь вмістила усіх бажаючих. Школярів навчальних закладів району зацікавила пропозиція вступу та навчання у ПДАТУ. Особливе захоплення у присутніх учнів шкіл та їх наставників викликала інформація про пілотну програму: “Навчайся в Україні, працюй і здобувай європейську кваліфікацію”. Викладачі ПДАТУ, детально розповіли про прерогативу навчання в аграрному виші Кам’янця-Подільського. За бажанням учнів шкіл, провели анкетування щодо майбутнього вибору навчання. Також викладачі розповіли про переваги навчання у ПДАТУ, про можливість закордонних стажувань, проходжень практик та навчання у Польщі. Учні-випускних класів отримали вичерпні відповіді на поставлені питання від викладачів вишу.

Окрім даного заходу мобільна група ПДАТУ відвідала районний центр смт. Білогір’я. Там відбулася зустріч із начальником відділу освіти, молоді та спорту Ольгою Іванівною Баранчук. У ході зустрічі Ольга Іванівна охарактеризувала школи району та погодилася на співпрацю із ПДАТУ.

Микола БІЛИЙ