Профорієнтація на Буковині продовжується. Новоселицький район
Новини

З метою вчасного, повного, об’єктивного донесення інформації про перспективні спеціальності і можливості оволодіння ними в Подільському ДАТУ для учнів випускних класів проводяться профорієнтаційні уроки, зустрічі із представниками вищих навчальних закладів. Вони формують уяву про університет, умови навчання, проживання та дозвілля студентів, суть профільних спеціальностей і висвітлюють можливості їх здобуття.

Така робота ведеться в загальноосвітніх навчальних закладах Чернівецької області профорієнтаційною групою у складі Трача Сергія Володимировича, Зеленського Андрія Вікторовича та Чорнобай Лариси Михайлівни. Другим у черзі став Новоселицький район, навчальні заклади якого, за підтримки Новоселицького районного центру зайнятості, відвідали представники нашого університету Сергій Володимирович Трач та Наталія Володимирівна Щербатюк. Зустрічі з учнями випускних класів відбулися у Динівецькому НВК (директор Чубрей В.Г.), Маршинецькому НВК (директор Галак Р.В.), Тарасівській загальноосвітній школі (директор Негруца Е.А.), Новоселицькому районному ліцеї (директор Каліструк І.М.) Новоселицькій загальноосвітній школі №3 І-ІІІ ступенів (директор Кока С.А.) Новоселицькій гімназії (директор Петров О.М), а також Новоселицькому міжшкільному навчально-виробничому комбінаті (директор Довганюк С.О.). Під час бесіди старшокласники отримали інформацію про університет, перелік та перспективність спеціальностей, можливості навчання, проживання, участі у спортивних секціях та художній самодіяльності, стажування у передових господарствах України та за кордоном. Учні та вчителі виявили зацікавленість спеціальностями сільськогосподарського спрямування і отримали інформаційні матеріали про університет, умови вступу, та окремі спеціальності.

Представники ПДАТУ висловлюють подяку адміністраціям відвіданих навчальних закладів та Новоселицькому районному центру зайнятості в особі провідного спеціаліста Загура Христини В’ячеславівни за співпрацю та допомогу у проведенні профорієнтаційної роботи.