Пам'яті Великого Учителя!
ННІ підвищення кваліфікації та перепідготовки

Cправжнім учителем може стати далеко не кожен навіть дипломований спеціаліст. Адже роль педагога в житті кожної людини справді неоціненна. Навчити, порадити, спрямувати, любити - усе це та багато іншого повинен уміти освітянин. А для цього душа його має бути щирою та відкритою, серце - великим і люблячим, розум - ясним і безмежним. Таким був справжній вчитель, великий педагог, науковець, завідувач кафедри фізики (1972-1982рр.) Ігор Казимирович Беземський.

9 листопада 2017 року цьому авторитетному вченому, одному з фундаторів кафедри фізики Подільського державного аграрно-технічного університету, людині незмірної щедрості душі й таланту, незвичайному педагогу виповнилося б 80 років. Але уже більше 20 років, як його немає з нами, але живою залишилася пам'ять, спогади...

Вшановуючи пам'ять про Ігоря Казимировича на кафедрі фізики і загальнотехнічних дисциплін відбувся семінар присвячений відзначенню 80-річниці з дня його народження. Учасники семінару згадували про Ігоря Казимировича, який, без перебільшення, став цілою епохою в історії ПДАТУ.