Оцінювання творчих робіт учнів «Що я знаю про свою майбутню професію»
Новини

8 листопада 2017 року в приміщенні Кам’янець-Подільського міського центру зайнятості відбувся II етап (півфінал) конкурсу  творів-есе  “Що я знаю про свою майбутню професію” серед учнів 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. На розгляд журі було представлено творів 17 учнів 9-10 класів. Від Подільського державного аграрно-технічного університету до складу журі була запрошена Ольга Прокопова, доцент кафедри професійної освіти.

Оцінювалися роботи за декількома критеріями: відповідність конкурсній тематиці та підтримка позитивного іміджу професії; обізнаність у змісті професії, яка презентується; оригінальність розкриття змісту професії; рівень володіння технікою та матеріалами; нестандартний підхід до оформлення  роботи;  дотримання вимог щодо оформлення роботи. Після конструктивного спілкування та нелегкого оцінювання робіт, члени журі прийняли рішення: перше місце зайняла робота Омельук В., учень 10 кл. ЗОШ №11.

Під час написання творчих робіт учні використали кмітливість, ерудованість, знання про професії та креативний  підхід до виконання завдання. Після завершення конкурсу всі учасники отримають подарунки від державної служби зайнятості та найщиріші побажання від журі у подальшому виборі професійної стежини.