Наукові досягнення студентів
Факультет ВМТТ

2 листопада 2017 року у місті Києві відбувся Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з годівлі тварин та технології кормів на приз академіка І.І. Ібатулліна, в якому прийняла участь студентка другого курсу магістратури факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві (напрямок підготовки 204 - технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, науковий керівник - Цвігун Анатолій Тимофійович) Олександра Василівна Гончаренко. На конкурс були подані роботи з вищих навчальних закладів Києва, Харкова, Дніпропетровська, Миколаїва, Львова. Доповідь про результати досліджень Олександри Гончаренко викликала живий інтерес у присутніх та жваве обговорення. В результаті участі у конкурсі робота нашої студентки увійшла у трійку кращих і Олександра одержала Диплом переможниці за ІІІ місце. Ми вітаємо Олександру Гончаренко та бажаємо їй подальших успіхів і гараздів!