Подільський державний аграрно-технічний університет

Студенти відвідали ПАТ «Подільський цемент».
Інженерно-технічний факультет

Для всебічного розвитку студентів Подільського державного аграрно-технічного університету та з метою проведення навчально-наукового семінару «Застосування сучасного автоматизованого робочого місця інженера у виробничому процесі ПАТ «Подільський цемент» 30 жовтня 2017 року група студентів 3 СТН курсу напряму підготовки 6.100102 «Процеси, машини і обладнання агропромислового виробництва» інженерно-технічного факультету відвідали ПАТ «Подільський цемент». Керівник: доцент кафедри інформаційних технологій Марусей Тетяна Володимирівна.

ПАТ «Подільський цемент» компанії CRH Україна є конкурентоспроможним виробником та є одним із провідних у Европі, що виробляє цемент найновішим енергоощадним та екологічно безпечним сухим способом. «Екологічним» клінкером ПАТ «Подільський цемент» повністю забезпечено потреби двох цементних заводів СRH в Україні, що у Миколаєві Львівської області та Одесі. Продукцію використовують при спорудженні значущих об’єктів цивільної та промислової інфраструктури.

Під час екскурсії студенти ознайомились з особливостями технологічного процесу, роботою технологічного обладнання, специфікою праці на підприємстві. Цікавими були виступи спеціалістів ПАТ та запропоновані презентаційні матеріали «CRH в Україні та світі». Компанія СRH приділяє велику увагу розвитку та підтримці студентів та молодих спеціалістів. З цією метою у 2015 році в СіАрЕйч Україна було запроваджено програму стажування для випускників та студентів ВНЗ, яка сьогодні успішно діє. Студенти отримали запрошення проходити на підприємстві практику з метою подальшого працевлаштування тих, хто виявить хороші знання за спеціальністю.

Висловлюємо щиру вдячність адміністрації та особисто голові правління ПАТ «Подільський цемент» Козленко С.А. за можливість познайомитися з підприємством. Студенти отримали не тільки корисну інформацію, спрямовану на розвиток їх інтересів, але й чудові подарунки.

1 2 3
×
< >