Участь у семінарі викладачів факультету ветеринарної медицини та технологій у тваринництві
Факультет ВМТТ
Неділя, 05 листопада 2017, 17:29

4 листопада 2017 року на базі Хмельницької районної державної лікарні ветеринарної медицини  під керівництвом начальника і головного лікаря, Заслуженого працівника ветеринарної медицини України Чумакова К.А. було проведено  навчально-виробничий семінар із висвітлення проблеми сказу тварин в Україні та Хмельницькій області, інбридингу в собаківництві тощо. У семінарі взяли  участь  начальник протиепізоотичного відділу Головного Управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області Гузар І.П.,  члени кінологічної спілки України, власники тварин, представники волонтерських організацій, фахівці ветеринарної медицини. Для виступу на семінар були запрошені зав. кафедри мікробіології, фармакології та гігієни тварин ПДАТУ  професор, доктор с.г. наук Супрович Т.М., доцент кафедри інфекційних та інвазійних хвороб ПДАТУ Карчевська Т.М., а також доктор ветеринарних наук, професор кафедри патологічної анатомії НУБіП України Борисевич Б.В.

Після виступу доцента ПДАТУ Карчевської Т.М. було обговорено багато актуальних питань щодо епізоотологічних особливостей збудника сказу,  його діагностики та специфічної профілактики, учасники семінару отримали відповіді на поставленні запитання. Викладачі факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві професор Супрович Т.М. та доцент Карчевська Т.М. отримали  від учасників семінару щирі слова подяки за представлену цікаву та актуальну інформацію з побажанням наступних виступів. На майбутнє заплановано проведення ще 10 таких семінарів з обов’язковою  участю викладачів факультету ветеринарної медицини та технологій у тваринництві.

Микола Білий