Відбулись загальні збори студентів ПДАТУ
Новини

Студентське життя – це уміння налагоджувати дружні стосунки з людьми та вміння  жити в колективі. Далеко не всім швидко вдається адаптуватися до умов гуртожитку,  до самостійного вирішення буденних побутових проблем.

Тому для вирішення актуальних питань, згідно плану роботи університету, 11 жовтня в актовій залі Подільського державного аграрно-технічного університету відбулися загальні збори студентів. На порядку денному – питання дотримання правил внутрішнього розпорядку в студентських гуртожитках, заходи щодо теплозбереження та  енергозбереження, правила особистої гігієни, дотримання правопорядку під час відвідування об’єктів із масовим перебуванням людей у позурочний час тощо.

У роботі загальних зборів взяли участь: проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Тарас Гуцол, голова ППО Світлана Ліщук, заступник начальника Кам'янець-подільського відділу поліції Юрій Плюта, керівник клініки дружньої до молоді Дзвенислава Цуглевич.

Під час зустрічі присутні студенти на чолі з президентом студентського парламенту Олександром Іпатієм мали змогу поставити запитання різного характеру гостям та представникам адміністрації університету.

Збори пройшли активно та дієво, вони продемонстрували  небайдужість та активну громадську позицію студентства, а це – головне у вирішенні будь-якої проблеми.

Ольга ПРОКОПОВА