“Подорож у світ професій” допоможе майбутнім абітурієнтам…
Новини

Викладачі Подільського державного аграрно-технічного університету взяли участь у профорієнтаційному, інтерактивному заході “Подорож у світ професій”, для учнів загальноосвітніх шкіл, щ організована Городоцьким районним центром зайнятості. Наш університет представляли Валентина Борковська (економічний-факультет), Руслана Семенишина (навчально-науковий інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки), Валерій Тарасюк (факультет агротехнологій та природокористування), Микола Білий та Олег Твердохліб (факультет ветеринарної медицини та технологій у тваринництві).

Під час заходу сьогоднішні школярі, а завтрашні абітурієнти зацікавилися професіями, що пропонують навчальні заклади різних рівнів акредитації Хмельниччини. Старшокласників зацікавив інформативний стенд ПДАТУ, адже професії аграрного напрямку сьогодні користуються попитом на ринку праці як в Україні, так і в країнах Євросоюзу. Учні шкіл отримали вичерпні відповіді на поставлені питання від викладачів вишу.

Окрім даного заходу мобільна група ПДАТУ відвідала ряд навчальних закладів у смт. Чемерівці. Зокрема провели анкетування старшокласників Чемеровецького району, що навчаються у ЗОШ №2, ліцеї, навчально-виховному комплексі №1, міжшкільному комбінаті, а також побували  у Чемеровецькому медичному училищі під час проведення виховної години.

Микола БІЛИЙ

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11