Коледж Подільського державного аграрно-технічного університету святкує 25-річчя з дня відкриття відділення «Право»
Новини

Споконвіку охорона і захист прав  та законних інтересів громадян, юридичних осіб усіх форм власності і країни в цілому, сприяння зміцненню законності та правопорядку мали вирішальне значення для утвердження правової держави.

Нещодавно у  Коледжі ПДАТУ відбулися святкові заходи, присвячені Дню юриста та 25-річчю з дня  відкриття відділення «Право».

Святковий концерт, привітання від юридичних установ, відзначення кращих працівників та студентів відділення забезпечили усім присутнім  гарний настрій, естетичне задоволення та ще раз підтвердили важливість та значимість професії юриста як однієї з найнеобхідніших у сучасному українському суспільстві, яке впевнено йде до євроінтеграції та самоутвердження у світі.