Відбулося розширене засідання вченої ради університету
Новини

30 серпня 2017 р. відбулося розширене засідання вченої ради університету, на якому розглянуто такі питання:

1. Підсумки освітньо-науково-виробничої діяльності колективу університету за 2016-2017 навчальний рік і завдання на новий 2017-2018 навчальний рік (доп. ректор, професор Іванишин Володимир Васильович)
  2. Результати прийому студентів до університету в 2017 році (доп. відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Лапчинський Віталій Васильович).

Із розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

Крім цих питань, вчена рада університету прийняла рішення про зарахування в докторантуру науково-педагогічних працівників Дудзяк Оксану Антонівну та Трача Сергія Володимировича.

Розглянуто також різні питання діяльності університету, з яких також прийнято позитивні рішення.