Бронзова медаль студента ПДАТУ на Х Всесвітніх іграх у Польщі
Новини

20-30 липня 2017 року у м. Вроцлаві (Польща) відбулися Х Всесвітні ігри, де взяли участь майже 4500 учасників зі 111 країн світу. Спортивні змагання відбувалися із таких видів спорту: спортивне орієнтування, пауерліфтиг, карате, спортивна акробатика, стрибки на батуті, кікбоксінг.

26-27 липня відбулися змагання з кікбоксингу. Саме у такому виді боротьби місто Кам’янець-Подільський представляв студент-магістрант Подільського державного аграрно-технічного університету (факультет агротехнологій і природокористування) – Роман Головатюк.

26 липня відбулися два поєдинки: перший закінчився перемогою Романа (подолавши серба - чемпіона світу Sasa Pоlugic); другий – поразкою (програвши бразильцю - чемпіонові Панаамериканських ігор, з різницею в один бал).

27 липня відбувся поєдинок, який приніс Головатюку Р. перемогу та бронзову медаль.

Колектив ПДАТУ щиро вітає Романа із перемогою та бажає подальших позитивних здобутків, успішних поступів та звершень й підкорення нових спортивних вершин.

Прес-центр ПДАТУ