Екскурсія на ТОВ «Модуль-Україна»
Факультет агротехнологій і природокористування

11 липня 2017 року відбулась навчальна практика з «Моніторингу довкілля» на підприємстві ТОВ «Модуль-Україна». Керівник: професор кафедри екології і збалансованого природокористування Овчарук Олег Васильович, від підприємства провідний інженер з охорони навколишнього середовища Камкова Надія Павлівна.

ТОВ «Модуль-Україна» займається виробництвом тонколистової оцинкованої та фарбованої листової сталі. Територія потужностей займає 3,0 га, включає в себе: цех холодного прокату і покриття листової сталі, цеху фарбування та допоміжних обслуговуючих дільниць. На підприємстві працює близько 500 людей.

Студенти ознайомились з технологічними процесами на підприємстві видами відходів від його діяльності та поводження з ними.

Дане підприємство дотримується та виконує природоохоронні нормативні документи. Відходи виробництва передаються на утилізацію ліцензованим організаціям. Викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря не перевищують нормативно допустимі кількості.

На підприємстві розроблена і введена в дію система управління якістю, що забезпечує і підтверджує здатність до постійного вдосконалення виробництва при дотриманні національного законодавства.

Викладачі кафедри екології і збалансованого природокористування ПДАТУ висловлюють вдячність за можливість проведення даного заходу директору ТОВ «Модуль-Україна» Титову Ігорю Олександровичу та провідному інженеру з охорони навколишнього середовища Камковій Надії Павлівні, з надією на подальшу співпрацю!