Грант ЮНЕСКО
Економічний факультет

Доцент кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, Кучер Олег Володимирович, отримав грант для проведення наукових досліджень на тему «Маркетингові стратегії», за фінансуванням Національної комісії Польщі у справах ЮНЕСКО. Стажування відбувається у Варшавському університеті природничих наук (SGGW), на факультеті економічних наук, під керівництвом доктора кафедри маркетингу Анни Ясулевіч.

Відповідно до двомісячної програми гранту ЮНЕСКО, приймав участь у наукових семінарах та конференціях з питань загального стану економіки європейських країн та ключових рекомендацій щодо стратегії їх розвитку.

Під час наукового дослідження подано до друку наукову статтю на тему: «The development of the market of the renewable energy in Ukraine», для наукового журналу «Springer», який індексується в науковій базі Web of Science.

Також відвідував лекційні та практичні заняття, що проводились професорським складом університету. Провів лекційне заняття для польських студентів факультету економіки на тему: «Impact of marketing activity in agricultural enterprises».

Продовження стажування відбудеться у вересні 2017 року, що сприятиме подальшому розширенню наукового співробітництва науковців Подільського державного аграрно-технічного університету та Варшавського університету природничих наук.