Прийом науково-дослідної роботи у ПДАТУ
Новини

4-5 липня 2017 року в університеті відбулось чергове традиційне приймання польових дослідів НПП, докторантів аспірантів і науковців.

Комісія (Іванишин В.В - голова комісії, Гаврилянчик Р.Ю. – заступник  голови комісії, Печенюк В.І. – секретар комісії,  Гаврилюк В.Б., Місюк М.В., Панцир Ю.І., Цвігун О.А., Білик Т.Л., Загнітко Л.А., Книш О.В. – члени комісії) ретельно ознайомилась із тематикою наукових дослідів на факультеті агротехнологій і природокористування та інженерно-технічному факультеті. Безпосередньо на полі більше 20 науковців розповідали про методику польових досліджень та демонстрували якість закладених дослідів.

Прийом дослідів проходив у жвавій науковій дискусії, члени комісії активно задавали ряд питань науковцям. Члени комісії виставили свої критичні зауваження і побажання деяким науковцям щодо поліпшення якості проведення наукових досліджень у майбутньому. В цілому комісія визнала, що закладені польові досліди виконані на належному методичному рівні.