Науково-практичний семінар «Основні методи та правила ефективного тайм-менеджменту»
Економічний факультет

Час - єдиний, чого не можна накопичити.
Він не зберігається і не збільшується.
Його можна тільки обміняти - на гроші або на знання.
Час - це взагалі найважливіше.
Tadao Yamaguchi

29 червня 2017 року на кафедрі менеджменту, публічного управління та адміністрування Подільського державного аграрно-технічного університету доцентом Лаврук О.С. та асистентом Білик Ю.І. був проведений науково-практичний семінар на тему «Основні методи та правила ефективного тайм-менеджменту», який був підготовлений за участі студентів 2 курсу спеціальності «Менеджмент» економічного факультету.

На семінар були запрошені заступник декана економічного факультету Бурлаков О.С., завідувач кафедри професор Чикуркова А.Д., викладачі кафедри, аспіранти і студенти економічного факультету.

За умов швидких змін на ринках товарів і послуг, підвищення конкуренції, постійних ресурсних обмежень чинник робочого часу стає після людини одним з основних і головних джерел успішної діяльності підприємства. Уміння ощадливо і раціонально використовувати робочий час, постійно удосконалювати процес його планування – ознака організованого менеджера. Метою семінару було поглиблення знань студентів з теми «Планування особистої роботи менеджера» навчальної дисципліни «Організація праці менеджера». До уваги слухачів було запропоновано цікаві доповіді і презентації студентів з актуальних питань сутності тайм-менеджменту, прийомів в управлінні часом, визначення пожирачів часу та застосування на практиці методик для управління часом.

Жваву дискусію викликали презентації студентів Лужняк Вікторії, Нестерук Каріни, Джулій Аліни, Камінської Марини, Калитюк Альони і Рибака Богдана.