На економічному факультеті відбулася зустріч з роботодавцями
Економічний факультет

Підтримуючи тісні зв’язки з роботодавцями, наприкінці тижня на економічному факультеті організовано зустріч студентів з представниками АТ «Ощадбанк» з приводу майбутнього працевлаштування. Керуючий відділенням АТ «Ощадбанк» в м. Кам’янці-Подільському Даньків Андрій Сергійович та спеціаліст з підбору персоналу АТ «Ощадбанк» Фріз Олена Володимирівна ознайомили студентів із діяльністю банківської установи.

Представники банку провели розмову зі студентами та акцентували увагу на можливості їх працевлаштування, довели кваліфікаційні вимоги до кандидатів на вакантні посади в банку, надали детальну інформацію про умови та організацію праці, матеріальне стимулювання працівників. Студенти мали можливість поспілкуватися з роботодавцями, отримали рекламну продукцію, контактні телефони.

Зустріч була результативною. Під час дискусії було окреслено найбільш перспективні напрямки працевлаштування студентів та визначено, які знання та навички є найбільш потрібними під час їх працевлаштування і подальшої роботи в банківській установі. Студентам були запропоновані посади хол-менеджера, спеціаліста із залучення клієнтів, касира, акцентуючи увагу на можливостях кар’єрного зростання.

Дякуємо всім, хто взяв участь в організації зустрічі. Лише за рахунок тісної співпраці університетів та роботодавців можна підготувати дійсно високо кваліфікованих фахівців економічного профілю, які так необхідні нашій країні.