22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни
Новини

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Наш обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Так, 22 червня науково-виховний сектор Подільського державного аграрно-технічного університету взяли участь у покладанні вінків та квітів до Меморіалу Слави у сквері Танкістів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

На знак скорботи за загиблими в роки Другої світової сьогодні по Україні, зокрема й у ПДАТУ, приспущено прапори та обмежені всі розважальні заходи.