Студенти ПДАТУ із робочим візитом у столиці
Новини

8-10 червня представники студентства ПДАТУ побували у столиці та взяли участь у ряді заходів. Так, 8-го червня представники студентського профкому та парламенту університету, на чолі із ректором Володимиром Васильовичем Іванишиним, відвідали найбільшу агропромислову виставку в Україні та Східній Європі - «Агро-2017». Особливо цікавили студентів новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивні породи свійських тварин, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства.

А вже 9 червня президент студентського Парламенту ПДАТУ Олександр Іпатій став учасником студентського обговорення документів про акредитацію освітніх програм та ролі здобувачів вищої освіти в процесах акредитації в рамках круглого столу, що проводився в Національному педагогічному університеті імені М. П. Драгоманова.

10 червня в Національному авіаційному університеті відбувся III Всеукраїнський з'їзд представників органів студентського самоврдядування вищих навчальних закладів України. Делегатами з'їзду були Олександр Іпатій та Віка Лужняк, а запрошеним гостем – голова ППО співробітників та студентів ПДАТУ Світлана Ліщук. У рамках з'їзду проводилося обрання делегату до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Інформацію підготувала
Світлана Ліщук