Співпраця ПДАТУ із Корпусом Миру США
Новини

Сьогодні із робочим візитом до Подільського державного аграрно-технічного університету завітала директор проекту Освіта Корпусу Миру США в Україні - Тамара Придатко. Під час зустрічі з ректором вищого навчального закладу, професором Володимиром Іванишиним, начальником відділу міжнародних зв'язків Іриною Гуменюк, завідувачем кафедри іноземних мов Людмилою Чухно, мова йшла про налагодження тісної партнерської співпраці та залучення американського волонтера до роботи в ПДАТУ з метою удосконалення навичок та покращення рівня англомовної комунікації студентами та НПП університету, ознайомлення з сучасними методиками викладання мови, заохочення та популяризації волонтерської роботи в освітньому закладі, підвищення громадської активності молоді та сприяння прогресивним змінам в освіті. Протягом засідання Круглого столу, в якому взяли участь начальник відділу міжнародних зв'язків, директор Інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки, завідувач кафедри іноземних мов ПДАТУ та усі викладачі англійської мови, було окреслено і проговорено цілі та напрямки майбутньої співпраці. Сторони висловили бажання брати участь у спільних проектах та заходах. Попередньо планується включення волонтера у навчально-виховний процес та культурно-масову діяльність студентів та викладачів університету. Волонтер буде проводити навчальні лекційні та практичні заняття з англійської мови для студентів та аспірантів разом із викладачами ПДАТУ, методичні семінари для викладачів англійської мови, засідання англомовного дискусійного клубу для усіх бажаючих, допомагатиме здійснювати пошук методичних новинок та написання заявок на малі гранти, братиме участь у конференціях та семінарах, які організовуватимуться в ПДАТУ, залучаючи інших волонтерів тощо.

Наступним кроком буде приїзд до Кам'янця-Подільського регіонального менеджера Корпусу Миру, який відвідає родини, що готові поселити у себе на півроку американського волонтера та, звичайно, уже найближчим часом розраховуємо на підписання контракту.