Участь викладачів ПДАТУ у конференції Республіки Сербії
Новини

1-3 червня 2017 року делегація Подільського державного аграрно-технічного університету у складі першого проректора з науково-інноваційної та міжнародної діяльності Гаврилянчика Руслана Юрійовича та заступника декана економічного факультету з наукової роботи Корженівської Наталії Леонідівни взяли участь у міжнародній науковій конференції «Туристичний продукт як фактор конкурентоспроможності сербської економіки та досвід інших країн», яку проводив Факультет готельного менеджменту і туризму університету в Крагуєваці, м. Врнячка Баня, Республіка Сербія.

Мета Міжнародної науково-практичної конференції полягала у розгляді ролі та важливості туристичного продукту як фактору конкурентоспроможності. Були обговорені питання про стан і перспективи розвитку туристичного продукту та досвід різних країн у цій галузі, що дало змогу окреслити важливість впливу унікального і особливого турпродукту в міжнародній системі у напрямку підвищення конкурентоспроможності туризму і загальної конкурентоспроможності національної економіки.

За результатами роботи конференції учасники отримали сертифікати та збірники наукових праць. Важливим етапом роботи української делегації було підписання двосторонньої угоди про співпрацю між Факультетом готельного менеджменту і туризму університету в Крагуєваці та Подільським державним аграрно-технічним університетом.