Міжнародна ХХІХ Агропромислова виставка “Агро-2017”
Новини

У Києві у Національному комплексі “Експоцентр Україна” відкрилася Міжнародна ХХІХ Агропромислова виставка “Агро-2017”.

На виставці представлені новинки сільськогосподарської техніки та устаткування, високопродуктивні породи свійських тварин, сучасні агротехнології для всіх галузей сільського господарства та сільськогосподарська продукція, рибне господарство.

Виставка триватиме з 7 по 10 червня. Це найбільша виставка в Україні та у Східній Європі де представлена техніка агропромислового комплексу. Крім України, учасники ще з 10 країн світу, які виставляли майже 1500 експонатів.

Виставку відкривав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Подільський державний аграрно-технічний університет також приймає участь у виставці. Делегацію очолює, ректор Володимир Іванишин.