Випускний вечір у Кіцманському технікумі ПДАТУ
Новини

Промайнув ще один навчальний рік, школярі радіють довгожданим канікулам, а для когось він став останнім в стінах рідного навчального закладу і попереду нелегкий крок у доросле життя. Так цьогоріч 110 молодших спеціалістів закінчили навчання у Кіцманському технікумі Подільського державного аграрно-технічного університету. З нагоди вручення дипломів випускникам цього навчального закладу в середу, 31 травня, в районному будинку народної творчості та дозвілля відбулись урочистості.

І ось під піднесені звуки маршу та гучні оплески глядачів на святково оформлену сцену виходять винуватці свята — випускники 2017 року Кіцманського технікуму ПДАТУ разом зі своїми кураторами Ю.В.Біляр, О.О.Пасічником, А.І.Сорохан, В.О.Семенюком, О.І.Корсей, О.В.Томаш та Б.І.Бабюк. Після офіційного відкриття і звучання Державного Гімну хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу Слави присутні вшанували Героїв Небесної сотні та учасників АТО, які віддали життя за долю, волю, незалежність і свободу України. Квіти поклали кращі випускники технікуму 2017 року відділення «Ветеринарна медицина», відмінники навчання Іванна Негрук та Олександр Лисюк.

Сьогодні на базі технікуму працюють 5 відділень — «Менеджмент та бухгалтерський облік» (завідувач відділення Л.І.Король), «Землевпорядкування» (Г.В.Козій), «Правознавство» (А.І.Сорохан), «Агротехнології» (С.Є.Іванцин), «Ветеринарна медицина» (завідувач В.М.Бабюк). Щоб здобути одну із цих професій, сюди щороку вступають абітурієнти з різних областей України.

Як розповів у своєму вітальному слові директор технікуму Юрій Філіпчук, навчальний заклад проводить освітню діяльність 73 роки і за цей час випустив у світ понад 16 тисяч випускників. З вірою у гідне майбутнє молодого покоління та найкращими побажаннями звернувся до вчорашніх студентів народний депутат України Іван Рибак, який наголосив на провідній ролі сільського господарства в економіці нашої країни.

Кращих випускників, викладачів, кураторів нагородили почесними грамотами кіцманський міський голова Сергій Булега, перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Косар та заступник голови районної ради Іван Гулей. У своїх виступах вони говорили про те, що важко переоцінити роль технікуму в розвитку міста, згадали кращих випускників закладу, які сьогодні успішно працюють в різних установах і організаціях Кіцманщини, а також дякували педагогам і ветеранам освітянської ниви за невтомну працю, настанови молодим викладачам, виховання у студентів високих патріотичних почуттів, людяності і поваги.

Скільки радості, але в той же час і смутку, несе з собою свято. Ми випускаємо своїх студентів, своїх дітей у велике життя з вірою та надією в краще, адже всі ці роки наш дружний викладацький склад вирощував у Вас паростки добра і любові до ближнього, виховував сильної духом людини, створював нового компетентного фахівця в своїй області! З чистою душею і совістю ми відкриваємо для Вас двері в майбутнє і бажаємо досягти всіх поставлених цілей!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13