Студентський парламент та профком провели збори
Новини

1-го червня було проведено великі студентські збори за участю представників Студентського парламенту та студентського активу профкому ПДАТУ.

Проводила збори голова ППО співробітників та студентів ПДАТУ Світлана Ліщук. Студенти заслухали звіт про роботу студентського самоврядування від Президента Студентського парламенту Іпатія Олександра. У ході зустрічі було проаналізовано поточний стан навчальної діяльності, початок літньої екзаменаційної сесії, профорієнтаційну роботу, обговорено концепцію подальшої роботи парламенту, заслухано звіти голів студентського самоврядування наших факультетів (Віка Лужняк, Віталій Іванов, Тарабузан Олексій, Комарницька Юлія).

Резолюцію зборів, а також інформацію про роботу Студентського парламенту в цілому буде викладено на Вченій раді університету 29 червня.

Інформацію підготував
О.Іпатій