Студентська конференція з птахівництва
Факультет ВМТТ

23 травня 2017 року студенти третього курсу факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві (напрям 204 – ТВППТ) взяли участь у ІІ студентській науковій конференції «Історія, сьогодення та перспективи птахівництва», присвяченій 80-річчю з дня народження Миколи Івановича Кадури».

Відкрив роботу конференції декан факультету ветеринарної медицини і технологій у тваринництві Цвігун О. А., який привітав усіх учасників та побажав цікавої, плідної та успішної конференції.

Із словом про колегу та вчителя Миколу Івановича Кадуру виступили: професор Цвігун А. Т., доценти Тимофійшин І. І. та Гончар В. І. Приємні та цікаві спогади висловлювали про Миколу Івановича: фахівець галузі птахівництва, талановита, порядна, доброзичлива, відповідальна людина, цікавий співрозмовник, науковець та педагог.

Виступила із вітальним словом також доцент Пустова Н. В., яка продовжує птахівничу справу в нашому навчальному закладі.

Наукові доповіді студентів були актуальними, цікавими та відповідали сучасним технологіям виробництва, переробки продукції птахівництва, екологічно-безпечної утилізації відходів та дезінфекції, профілактиці та лікування найбільш поширених хвороб у птахівництві. За результатами анкетування було визначено переможців у таких номінаціях: «Найкраща доповідь» – І місце Віктор Гавщук, ІІ місце Катерина Безсмертна, ІІІ місце Богдан Невідомий; «Найкраща презентація» – Ольга Грабовська.

Студенти під час конференції отримали знання та досвід із новітніх тенденцій у галузі птахівництва а також вміння працювати із аудиторією та висловлювати і доносити свою позицію громадськості.

Матеріал підготовлено
доцентом Пустовою Н. В.