Приймання польового досліду
Факультет агротехнологій і природокористування

31 травня 2017 року на створеній філії кафедри рослинництва, селекції та насінництва  факультету «Агротехнологій та природокористування» відбулося приймання польового досліду аспірантки Падалко Т.О.. Місцем проведення досліджень є опорний пункт лікарських рослин ФОП Прудивус М.П. Хмельницької області, Кам’янець-Подільського району смт. Стара Ушиця.

В склад комісії по прийманню досліду входили: науковий керівник, доктор сільськогосподарських наук, професор Бахмат М.І., проректор з навчально-науково-виробничих питань, розвитку і адміністративно-господарської діяльності, кандидат сільськогосподарських наук Строяновський В. С., в. о. декана факультету, кандидат сільськогосподарських наук Гаврилюк В. Б., доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри, Гораш О.С., доктор сільськогосподарських наук, професор, Хоміна В. Я. та секретар -  кандидат сільськогосподарських наук, Григор’єв В.М.

Аспіранткою, Падалко Т.О. був представлений польовий дослід з культури ромашка лікарська, згідно теми наукового дослідження «Продуктивність ромашки лікарської залежно від технологічних заходів в умовах Правобережного Лісостепу».