Подільський державний аграрно-технічний університет

31 травня 2017 року - чергове засідання атестаційної комісії в ПДАТУ
ННІ підвищення кваліфікації та перепідготовки
Середа, 31 травня 2017, 14:43

31 травня п.р. відбулось планове засідання атестаційної комісії з проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

Засідання атестаційної комісії відкрив проректор з науково-педагогічної і виховної роботи Гуцол Т.Д.

Далі атестаційна комісія в складі голови комісії – Книш О.В., к.філ.н., членів комісії Прокопової О.П., Красуцького О.М., Семенишиної О.Г., секретаря Дранус Л.В. розглянули заяви претендентів з проханням підтвердити вільне володіння державною мовою на безоплатній основі відповідно до п. 56 Постанови Кабінету міністрів України «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» та видати Посвідчення.

Відповідно до порядку денного засідання комісії проведено атестацію 7 осіб.

Атестацією у письмовій формі передбачено: письмове завдання з використанням технологій тестування; письмовий переказ тексту з фахових питань.

Атестація в усній формі включала: ділову розмову за визначеним сценарієм; повідомлення-презентацію на встановлену атестаційною комісією тему.

За результатами засідання прийнято рішення щодо підтвердження вільного володіння державною мовою 5 особам, які претендують на вступ на державну службу та 7 осіб пройшли атестацію.

За час роботи атестаційної комісії зареєстровано 31 особу, що претендує на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

Планове засідання атестаційної комісії відбудеться 8 червня 2017 року, згідно графіка атестаційних сесій з проведення атестації.

1 2 3
×
< >