В Подільському ДАТУ відбулось засідання атестаційної комісії
Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» від 26.04.2017 р № 301 передбачене проведення атестації даної категорії претендентів.

Подільський держаний аграрно-технічний університет за ліцензією здійснює підготовку здобувачів вищої освіти в галузі знань «Публічне управління та адміністрування», тож є уповноваженим вищим навчальним закладом та має право проводити таку атестацію.

Координатором роботи атестаційної комісії з атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою в Подільському ДАТУ є Інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки.

В університеті затверджено склад атестаційної комісії, розроблено Положення про атестаційну комісію, затверджено графік атестаційних сесій з проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.

25 травня п.р. відбулось планове засідання атестаційної комісії.

На урочистостях з нагоди відкриття засідання атестаційної комісії були присутні та виступили Гуцол Т.Д., проректор з науково-педагогічної і виховної роботи, Дудзяк О.А., директор інституту підвищення кваліфікації та перепідготовки, Чикуркова А.Д., д.е.н., професор, зав. кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування.

Далі атестаційна комісія в складі голови комісії – Книш О.В., к.філ.н., членів комісії Красуцького О.М., Семенишиної О.Г., секретаря Дранус Л.В. розглянули заяви претендентів з проханням підтвердити вільне володіння державною мовою на безоплатній основі відповідно до п. 56 Постанови Кабінету міністрів України «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» та видати Посвідчення.

За результатами засідання прийнято рішення щодо підтвердження вільного володіння державною мовою 9 особам, які претендують на вступ на державну службу.

Наступне засідання атестаційної комісії відбудеться 31 травня 2017 року, згідно графіка атестаційних сесій з проведення атестації.