ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИЙ ЗАХІД У ПЛАНОВО-ЕКОНОМІЧНОМУ ТЕХНІКУМІ
Вівторок, 01 листопада 2016, 00:00

В умовах зростаючої конкуренції між вузами профорієнтаційна діяльність серед випускників коледжів і технікумів стає все більш актуальною. Тільки при активній, послідовній та спрямованій профорієнтаційній роботі можна досягти успіху.

25 жовтня 2016 р. за сприяння директора планово-економічного технікуму Тріпака М.М. та декана економічного факультету Місюка М.В., завідувач кафедри менеджменту, публічного управління та адміністрування, професор Чикуркова А.Д. та доцент Кучер О.В. провели профорієнтаційний захід серед випускників технікуму.
Майбутнім абітурієнтам надали повну та достовірну інформацію про історію розвитку та матеріально-технічне забезпечення нашого навчального закладу, наявні на економічному факультеті спеціальності, про організацію навчального процесу в ПДАТУ, умови проживання та дозвілля.
Щоб підвищити наочність та зацікавити молодь спеціальностями факультету, викладачі надали абітурієнтам можливість познайомитися з переліком посад, які може займати випускник, перспективами ведення успішної самостійної підприємницької діяльності за допомогою знань і навичок, здобутих під час навчання. Майбутнім абітурієнтам було надані інформаційні буклети із експрес-інформацією про спеціальності, порядок вступу та переваги, які отримують студенти ПДАТУ. Такі буклети надають можливість докладніше вивчити та обміркувати з батьками правила вступу до ПДАТУ, отримати контактні дані приймальної комісії.
Випускники запитували про кількість бюджетних місць, майбутнє працевлаштування та багато іншого. На всі питання були отримані вичерпні відповіді. Випускники планово-економічного технікуму були запрошені на навчання в ПДАТУ.